





30 880 ₴
Універсальний інструмент для висаджування та розтягування різних типів листового металу. Використовується під час виробництва віконних рам і дверних крайок. У комплекті з підставкою. Станки та інструменти для труб і аркушів австрійської марки Holzmann — це перевірене обладнання, виготовлене з матеріалів найвищої якості. Це забезпечує довговічність і ефективність на довгі роки, гарантуючи задоволеність клієнтів.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виліт губок | 25 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Макс. товщина алюмінію | 1,5 мм |
| Макс. товщина листової сталі | 1,2 мм |
| Загальні параметри | |
| Довжина | 250.0 |
| Висота | 1250.0 |
| Ширина | 600.0 |
| Вага | 31.0 |