





15 750 ₴
Це ефективне настільне обладнання для грубого й чистового оброблення металевих деталей. Обладнаний 2 колами діаметром 200 мм — шліфувальним і дротяним, що дає змогу якісно очищати метал від іржі, окалини та фарби, знімати задирки та шліфувати поверхні. Працює на основі асинхронного двигуна потужністю 0,75 кВт (230 В), що не потребує обслуговування.
Литий чавунний корпус у промисловому дизайні стійкий до вібрацій, пошкоджень і деформацій. Для надійної фіксації верстата на робочій поверхні є кріпильні отвори. Захисний екран із плексигласу з функцією лупи захищає оператора від викидання стружки та іскор і забезпечує чудову видимість робочої зони. Невеликий розмір і вага дають змогу зручно транспортувати цей шліфувальний верстат для металу й ефективно використовувати його в умовах обмеженого простору.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| ЧПУ | Ні |
| Загальні параметри | |
| Вага | 27 кг |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 596 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |