









19 870 ₴
Універсальна шліфувальна стрічка 915 x 100 мм, зернистість 80, тримач шліфувальної стрічки регулюється індивідуально від 0° до 90°, опора заготівки регулюється до 45°, проста заміна стрічки за допомогою натяжного важеля однією рукою, швидкість обертання шліфувальної стрічки K 80 15 м/с, швидкість обертання шліфувального диска K 36 2950 об/хв.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Споживана потужність | 0.9 кВт |
| Тип верстата | Точильний |
| ЧПУ | Ні |
| Загальні параметри | |
| Вага | 31.5 кг |
| Висота | 535 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 1 шт. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |