







Відправка з 12 травня 2026155 340 ₴
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Верстат використовується для свердління отворів в меблевих деталях в горизонтальній і вертикальній площині, також може бути застосований для свердління отворів під 45 і під 90° для подальшої збірки рамкових конструкцій, фасадів, та інших виробів.
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Однотраверсный верстат використовується на меблевих підприємствах усіх виробничих потужностей, є широко універсальним.
ОТРИМУВАНІ ВИРОБИ:

СХЕМА ОБРОБКИ:

СХЕМА СКЛАДАННЯ ГОТОВОГО ВИРОБУ:

![]() |
проста і зручна регулювання висоти за допомогою маховика |
![]() |
ролики підтримує столу |
![]() |
кутова шкала |
Комплект поставки: скошений упор, 2 ексцентрикових затиску, свердлильний патрон Wescott 0-20 мм, автомат захисту двигуна,висувний розширювач столу, пристосування для свердління отворів під шканти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальний хід | 215 мм |
| Вага | 205 кг |
| Габарити | 740х1000х1260 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр свердління отворів | 16 – 32 мм |
| Напруга | 400 В |
| Поперечний хід | 250 м |
| Поздовжній хід | 155 мм |
| розмір робочого столу | 600x320 мм |