






Відправка з 12 травня 202671 170 ₴

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Споживана потужність | 3.1 кВт |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 97 кг |
| Висота | 55 см |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 106 см |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 500 мм |
| Ширина столу | 210 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувацькі характеристики | |
| Вертикальний хід | 210 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр свердління отворів | 16 – 32 мм |
| Поперечний хід | 140 мм |
| Поздовжній хід | 290 мм |