






Відправка з 14 червня 2026269 630 ₴
ОСОБЛИВОСТІ:
Новий стрічкопильний верстат BAMATO BBSW-750G - справжня потужна машина, оснащена бензиновим двигуном потужністю 9,0 кВт з електростартером. Збалансовані та міцні провідні колеса із чавуну забезпечують ідеальний результат різання. Цей верстат ідеально підходить для точного розпилювання м'якої, твердої та сухої деревини.
міцні та збалансовані ролики із сірого чавуну;
пиляльний агрегат з точними напрямними з обох сторін;
базова версія із конвеєром 6,15 м;
пристрій охолоджувальної рідини з 5-літровим баком та дозатором;
електричне та ручне регулювання висоти з вимірювальною шкалою;
швидка фіксація стовбура дерева за допомогою ексцентрикової затискної системи;
макс. довжина різу 5,3 м у стандартній версії;
при необхідності довжину різу можна збільшити за допомогою додаткового роликового конвеєра (опція 2,05 м);
Сертифікація СЕ;
включає 1 стрічкову пилку та акамулятор.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BAMATO |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 323/376 кг |
| Габарити | 6150х1870х1860 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр шківів | 470 мм |
| Макс. довжина колоди в базовій комплектації | 5300 мм |
| Максимальна ширина дошки | 610 мм |
| Максимальний діаметр колоди | 730 мм |
| Потужність двигуна | 9 кВт |
| Об'єм бака охолоджувальної рідини | 5 л |
| Розмір стрічки | 3790х32 мм |
| Тип двигуна | Бензиновий з електростартом 4-тактний RATO R420 |
| Товщина пропилу | 1,5 – 2,2 мм |