


10 240 ₴
Це ефективне настільне обладнання для шліфування металевих деталей і заточування інструмента. Завдяки 2 шліфувальним Ø150 мм, що мають різну абразивність, дає змогу швидко виконувати чорнове та чистове оброблення заготівок. Круги встановлені на прецизійних підшипниках, що забезпечує максимальну точність операцій. Обладнаний асинхронним двигуном потужністю 300 Вт, що досягає швидкості обертання 2950 об/хв. Живлення від напруги 230 В.
>Литий чавунний корпус зроблений у промисловому дизайні, мінімізує вібрації й підтримує стабільність робочого процесу. Захисний екран із плексигласу з функцією лупи захищає оператора від іскор і викидання стружки, забезпечуючи оптимальну видимість робочої зони. Для зручності фіксації заготівок є регульовані опорні підставки. Цей дводисковий шліфувальний верстат буде ефективним як у власному гаражі, так і в невеликій майстерні.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 0.3 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| ЧПУ | Ні |
| Загальні параметри | |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 254 мм |
| Довжина | 261 мм |
| Ширина | 471 мм |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |