


15 750 ₴
У комплекті: 2 шліфувальні кола зернистість 36 і 60.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Споживана потужність | 0.9 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| ЧПУ | Ні |
| Загальні параметри | |
| Вага | 27 кг |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 526 мм |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |