








13 700 ₴

Екструдер STST 25 дасть змогу вам витягати та витягати різні аркуші металу. Це недорогий пристрій, який можуть собі дозволити навіть прихильники. Працювати з ним дуже просто та швидко. Екструдер Holzmann виготовлений із високоякісних матеріалів, завдяки чому він витримує інтенсивну роботу та стійкий до механічних пошкоджень.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 4,5/5,5 кг |
| Виліт губок | 25 мм |
| Габарити | 105х440х185 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Макс. товщина алюмінію | 1,5 мм |
| Макс. товщина листової сталі | 1,2 мм |