


17 130 ₴
Це компактне промислове обладнання для шліфування поверхонь металевих заготівок і заточування інструменту. Обладнаний витривалим асинхронним двигуном потужністю 900 Вт. Живлення від трифазної мережі.
Верстат постачається з 2 шліфувальними дисками різної абразивності, що дає змогу виконувати грубе та чистове шліфування. Діаметр дисків — 250 мм, швидкість обертання — 2950 об/хв. Литий сталевий корпус із широкою основою має чудову стійкість, гасить вібрації й, у сукупності з високоточними радіально-упірними підшипниками, забезпечує високу якість роботи. Для безпеки оператора верстат обладнаний захисними кожухами дисків і огорожею з плексигласу з лупою. Може бути встановлений на будь-якій робочій поверхні, що забезпечує надзвичайно зручну експлуатацію. Цей заточувальний верстат можна купити в нашому магазині з гарантією та доставкою в Україні.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 250 мм |
| Споживана потужність | 0.9 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| ЧПУ | Ні |
| Загальні параметри | |
| Вага | 33.7 кг |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір шліфувального кола, мм | 250x32x32 мм |
| Установлювальні розміри | 315x540x350 мм |