









Відправка з 12 травня 2026336 670 ₴
329 936,60 ₴
Для шліфування дерев'яної поверхні підійде калібрувально-шліфувальний верстат Holzmann ZS 970P.. Максимальна ширина шліфування становить 970 мм, висота від 7 до 304 мм. Обладнаний двома шліфувальними валами діаметром 127 мм.
Технологічні можливості верстата дають змогу використовувати його на великих і середніх підприємствах, а також у цехах із виробництва столярно-будівельних виробів, віконних блоків, дверей із масиву деревини, клейових меблевих щитів, погонажних виробів, елементів меблів, паркету та інших деревообробних виробництвах.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Кількість обертів холостого ходу | 1600 об/хв |
| Максимальна швидкість подачі | 9.1 м/хв |
| Подача заготовки | Ручна |
| Споживана потужність | 5.2 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Барабанний |
| ЧПУ | Ні |
| Ширина шліфування | 970 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 300 кг |
| Висота | 1320 мм |
| Довжина | 910 мм |
| Ширина | 1610 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Додаткові параметри | |
| Товщина заготовки | 7 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вала | 127 мм |