




23 500 ₴
Способ упаковки: 3 коробки Розміри коробки 1: Д 166 x Ш 57 x В 11 см, вага: 27,58 кг. Розміри коробки 2: Д 166 x Ш 50 x В 7 см, вага: 26,78 кг Коробка 3 розміри: Д 142 x Ш 57 x В 10 см, вага: 23,22 кг
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 1920 мм |
| Довжина | 2050 мм |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Ширина | 2570 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Каркас | Метал |
| Покрівля | Листова оцинкована сталь |
| Форма даху | Двосхилий |
| Ширина дверного прорізу | 94.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 76 |