







5 698 ₴

Акумуляторний тример для трави Einhell GE-CT 18/28 Li TC-Solo впорається із завданнями в домашньому саду по краях газонів, вузькими місцям або краям. Невелика вага та простота в поводженні з потужним тримером Power X-Change дають змогу легко впоратися з цими проблемними зонами. Акумулятори з високоякісними літій-іонними елементами можна комбінувати з усіма представниками родини Power X-Change. Акумуляторний тример для трави зручний у використанні завдяки безступеневій регульованій другій ручці та м'якій ручці для чудового комфорту під час роботи. Висота може бути індивідуально відрегульована відповідно до зросту користувача за допомогою безступеневої телескопічної напрямної. Головка з 3-ступеневим нахилом двигуна може повертатися на 180°, що дає змогу гнучко та зручно обробляти навіть вертикальні поверхні та краї газону. Під час роботи Flowerguard захищає рослини та дерева від пошкоджень.
«візок для тримера», що входить до комплекту, дає змогу перетворити ручний тример на зручну міську косарку з двоступеневим регулюванням висоти стриження в діапазоні від 35 мм до 55 мм. Trolley має систему застібок, яка дає змогу легко й без інструментів замінити ручний тример на міську косарку.
Постачається з 5-метровою котушкою з повністю автоматичним відстеженням нитки. До комплекту постачання не входять акумулятор або зарядний пристрій. Їх можна придбати окремо, наприклад, у формі практичного стартового набору Power X-Change. Для роботи бездротового тримера потрібна 1 батарея PXC 18 В.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Ширина скошування ліски | 280 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана ручка | Так |