









5 099 ₴

Інноваційна серія Power X-Change дає змогу без обмежень використовувати літій-іонні акумулятори для серії Einhell. Кожен акумулятор можна використовувати з будь-яким пристроєм Power X-Change. Для садівників і інструментів немає меж, і він поширюється на все сімейство продуктів Power X-Change. Сталеві леза для лазерного та алмазного різання розраховані на максимальну точність і довгий термін експлуатації, а акумуляторний кущоріз забезпечує довжину стриження 60 см зі швидкістю 2700 різів за хвилину. Акумуляторний кущоріз можна повертати для кращої й безпечної роботи, ергономічна вузька ручка спереду обладнана мікровимикачем. Міцний металевий редуктор забезпечує довгий термін експлуатації акумуляторного кущоріза. Завдяки практичному захопленню ви можете легко відокремитися від верхньої частини живоплоту під час стриження кущорізом. Алюмінієвий захист ножів захищає ножі, а стабільна принада захищає під час зберігання.
Інструмент постачається з Power X-Change акумулятором 18 V 2,5 Ah і зарядним пристроєм.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина шини | 670 мм |
| Відстань між ножами | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Загальні | |
| Вага | 2.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |