









7 600 ₴
Акумуляторна газонокосарка GE-HM 18/38 Li-Solo обладнана ножами з прецизійним заточуванням із високоякісної сталі «придатної для гольфу» для косіння в домашньому саду. Косилка належить до родини гнучких і ефективних Power X-Change і живиться від високоякісного літій-іонного акумулятора на 18 В. Power X-Change дає вам не тільки свободу бездротового зв'язку, але й практичну гнучкість: кожен акумулятор цієї серії можна під'єднати до будь-якого пристрою PXC, точно так само, як кожен зарядний пристрій PXC сумісний з усіма акумуляторами. Крім того, косарку можна використовувати й у ручному режимі, тобто без застосування сили, завдяки акумулятору Power X-Change.
Акумуляторна косарка обладнана п'ятьма ножами на кулькопідшипниках, що забезпечує тиху й екологічно чисту техніку косіння. Чотириступеневе регулювання висоти стриження: 14 мм, 23 мм, 32 мм і 38 мм.
Акумуляторна косарка обладнана швидкими колесами великої площі. Регульована за висотою напрямна ручка ергономічної форми забезпечує індивідуальне регулювання для легшого та зручнішого використання. Великий травозбірник об'ємом 45 літрів можна зняти.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Висота скошування | 38 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Швидкість обертання ножів | 890 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | З акумулятором і зарядним пристроєм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.5 кг |