






2 801 ₴
2 243,25 ₴
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Варіант установки | Настільний |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Регульована висота гриля | Так |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 135 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 335 мм |