


Відправка з 14 червня 2026220 910 ₴
ОСОБЛИВОСТІ:
Стрічкова пила Holzmann BBS550SMART-G Bloch ідеально підходить для різання м'якої, твердої, сухої або замороженої деревини або дерев'яних призм з довжиною, що відповідає конструкції верстата.
ПЕРЕВАГИ:
дана версія пили оснащена бензиновим двигуном
макс. довжина різу залежить від подовжувальних елементів, в базовій версії можливі 3,2 м.;
всі види деревини можна розпилювати за допомогою однієї і тієї ж стрічкової пилки;
міцна і безвібраційна конструкція;
мінімальне обслуговування;
простота в обігу;
масивні робочі колеса прецизійного лиття;
прецизійні напрямні;
ексцентриковий затиск;
ручне регулювання висоти пилу;
ручна подача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 355/407 кг |
| Габарити | 4260x1780x1700 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр шківів | 475 мм |
| Макс. довжина колоди в базовій комплектації | 3300 мм |
| Максимальна ширина дошки | 530 мм |
| Максимальний діаметр колоди | 550 мм |
| Потужність двигуна | 8,2 кВт |
| Об'єм бака охолоджувальної рідини | 5 л |
| Розмір стрічки | 3658x32x1,1 |
| Швидкість стрічки | 20 м/с |
| Тип двигуна | Бензиновий 4-тактний Loncin G390F |
| Товщина пропилу | 1,5 – 2,2 мм |