





23 507 ₴
Сучасний інструментальний будинок для саду
Способ упаковки: 4 коробки Розміри коробки 1: Д 167 x Ш 57 x В 11 см, вага: 29,72 кг Розміри коробки 2: Д 166 x Ш 50 x В 7 см, вага: 24,16 кг Коробка 3 розміри: Д 142 x Ш 50 x В 7 см, вага: 22,94 кг Розміри коробки 4: Д 166 x Ш 22 x В 17 см, вага: 25,68 кг
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Метал |
| Ширина | 312 мм |
| Довжина | 257 мм |
| Висота | 192 мм |
| Вага | 100 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Каркас | Метал |
| Покрівля | Листова оцинкована сталь |
| Форма даху | Двосхилий |
| Ширина дверного прорізу | 94.5 см |