
Відправка з 16 травня 2026126 290 ₴
Поршневі компресори WALTER Kompressortechnik серії GK призначені для максимально ефективного виробництва стисненого повітря, тому характеризуються високим ефективним ККД за низького енергоспоживання. Завдяки низькій швидкості роботи насоса ці компресори можуть експлуатуватися довгі роки без погіршення своїх технічних параметрів.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walther |
| Вага | 288 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний тиск | 10 МПа |
| Об'єм ресивера | 500 л |
| Регулювання тиску | Так |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Двоступінчастий |
| Робочий тиск | 7 бар |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 610 мм |
| Довжина | 1250 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Споживана потужність | 7500 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість циліндрів | 4 шт |
| Продуктивність на вході | 1400 л/хв |
| Продуктивність на виході | 1100 л/хв |
| Швидкість обертів вала компресора | 860 об/хв |