






24 700 ₴
19 780 ₴
Дає можливість швидко, ефективно та ефективно обробляти вироби з деревини (вибирання пазів, свердління отворів) з максимальною висотою заготівки 120 мм. Обладнання легке в обслуговуванні та керуванні, безпечне та надійне в експлуатації.
Сфера застосування: призначена для роботи в столярних майстернях, малих і середніх виробничих цехах.
Комплект постачання: різець 10 мм, опорна стійка.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BAMATO |
| Стан | Новий |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальний хід | 120 мм |
| Діаметр свердління отворів | 1 – 13 мм |
| Довжина столу | 340 |
| Поперечний хід | 125 мм |
| Ширина столу | 150 мм |