



Відправка з 16 травня 202654 450 ₴
Мета осушувача стисненого повітря - знизити температуру та видалити вміст води та олії зі стисненого повітря. Це двоступінчастий процес.
Спочатку стиснене повітря надходить у повітряний теплообмінник, де воно охолоджується газом, що виходить з випарника.
На другому етапі він переміщається у випарник контуру охолодження, де температура стисненого повітря знижується за рахунок коефіцієнта рідини, що охолоджує. Під час обох цих кроків майже всі олії та вода в стислому повітрі зріджуються. Виходячи із сушарки, повітря надходить через високоефективний сепаратор, де зріджений конденсат відокремлюється від повітря і видаляється зовні через автоматичний зливальний клапан. Після цього повітря відокремлення від конденсату і повертається в теплообмінник, де він нагрівається, у свою чергу, зменшуючи відносну вологість стисненого повітря.
Система охолодження призначена для автоматичного регулювання ефективності охолодження в залежності від кількості та температури повітря, що обробляється. Це досягається завдяки змінній швидкості вентилятора.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Вага | 45 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 38 град. |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 0.29 кВт |
| Тип промислового осушувача повітря | Конденсаторний |
| Тип промислового осушувача повітря за портативністю | Стаціонарний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 650 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальний робочий тиск | 16 барів |
| Розмір з'єднання | 1 дюйм |
| Температура точки роси | 3°C |