



Відправка з 16 травня 202667 390 ₴
Холодильний осушувач стисненого повітря призначений для зниження температури стисненого повітря та видалення частинок води та олії, що містяться в потоці повітря. Цей процес відбувається у два етапи.
Спочатку стиснене повітря надходить у повітряно-повітряний теплообмінник, де попередньо охолоджується в протиточній системі повітрям, що виходить із випарника.
На другому етапі він надходить у випарник холодильного контуру, де температура стисненого повітря знижується до температури точки роси холодоагентом. На обох стадіях охолодження майже всі пари олії та води, що містяться в стислому повітрі, конденсуються. Покидаючи осушувач повітря проходить через високопродуктивний сепаратор, де сконденсований конденсат відокремлюється від повітря і потім виводиться назовні за допомогою автоматичного дренажного клапана. Потім, після відділення конденсату, повітря повертається назад у теплообмінник, де знову нагрівається, у результаті знижується відносна вологість стисненого повітря.
Система охолодження спроектована таким чином, що може автоматично регулювати потужність охолодження в залежності від кількості та температури повітря, що обробляється. Це було досягнуто за рахунок використання технології вентиляторів із регульованою швидкістю.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 55 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 38 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 3 град. |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 0.69 кВт |
| Тип промислового осушувача повітря | Конденсаторний |
| Тип промислового осушувача повітря за портативністю | Стаціонарний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 720 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальний робочий тиск | 16 барів |
| Розмір з'єднання | 1 дюйм |
| Температура точки роси | 3°C |