
84 110 ₴
Holzmann STM 26S — це незамінний помічник у меблевій промисловості. Боржний верстат призначений для вибірування пазів різної форми та глибини. Настільки високоточний результат досягти вручну або за допомогою іншого інструмента нереально. Якісне оброблення частково досягається завдяки масивності конструкції, що запобігає утворенню вібраційних хвиль.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Кількість обертів холостого ходу | 1400 об/хв |
| Споживана потужність | 1050 кВт |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 110 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальний хід | 187 мм |
| Висота | 970 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр свердління отворів | 6 – 26 мм |
| Довжина | 560 |
| Максимальна глибина довбання | 76 мм |
| Поперечний хід | 76 мм |
| Ширина | 620 |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 540.0 |
| Ширина столу | 230 мм |