









24 000 ₴


Чотирициліндровий безшумний безоливний компресор Einhell TE-AC 270/50 Silent Plus з прямим приводом підходить для всіх робіт із застосуванням стисненого повітря, особливо для опоряджувальних робіт, розпилення й надування куль і коліс, для робіт з інструментом, що працює від стисненого повітря. Компресор TE-AC 270/50 Silent Plus генерує низький рівень шуму 57 дБ (значення LpA), що робить його набагато тихішим стандартних компресорів із порівнянною продуктивністю. Завдяки використанню спеціальних компонентів працює повністю без олії, тому компресор не вимагає техобслуговування з контролю та доливання оливи. Наявність 50 л ресивера дає змогу зберігати стиснене повітря. Наявність ручки робить зручнішим транспортування компресора.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 42.6 кг |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Продуктивність компресора | 270 літр/хв |