









16 600 ₴

Einhell GE-CM 36/41 Li - Solo — це інноваційна та проста у використанні акумуляторна газонокосарка, що ідеально підходить для догляду за газоном у невеликих і середніх садах. Виріб виготовлений із високою точністю, що забезпечує чудові результати скошування й ефективність під час роботи.
Косилка має практичну ручку для перенесення, завдяки якій її можна легко переносити в інші місця в саду. Висота стриження регулюється важелем у трьох різних положеннях, що дає змогу точно адаптуватися до потреб і вимог користувача.
Високоякісні колеса візка зберігають дерн під час скошування і дають змогу централізовано регулювати висоту стрижки в 6 положеннях від 25 до 75 мм. Акумуляторна газонокосарка Einhell GE-CM 36/41 Li — Solo обладнана надійною акумуляторною системою живлення, тому немає потреби в кабелях і вилках.
Інструмент постачається із зарядним пристроєм 18V Power-X-Twincharger 3A і двома акумуляторами 18V 4,0Ah.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Висота скошування | 75 мм |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Комплектація | З акумулятором і зарядним пристроєм |
| Максимальна ширина скошування | 410 мм |
| Матеріал деки | Пластик |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рекомендована площа | 850 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Швидкість обертання ножів | 3400 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.15 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |