








4 699 ₴

Акумуляторний кущоріз Einhell ARCURRA 18/55 — новий член сімейства Einhell Power X-Change. Леза акумуляторного кущоріза ARCURRA 18/55 виготовлені зі сталі з лазерним обробленням і алмазним шліфуванням, що забезпечує максимальну точність і довговічність. З ними акумуляторний кущоріз досягає довжини стриження 55 см за 2400 різань за хвилину. Міцна металева шестерня забезпечить довгий термін експлуатації нашого продукту. Алюмінієвий захист ножів захищає леза, а міцний додатковий захист забезпечує захист під час зберігання й безпеку під час транспортування. До комплекту постачання також входить захисний кожух із кронштейном для настінного монтажу.
Інструмент постачається з Power X-Change акумулятором 18V 2,5 Ah і зарядним пристроєм.
Інноваційна серія PXC пропонує потужну продуктивність і максимальну гнучкість: літій-іонні батареї можна вільно замінювати в понад 250 PXC-сумісних пристроїв.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина шини | 620 мм |
| Відстань між ножами | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Загальні | |
| Вага | 2.85 кг |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |