








3 450 ₴

Газонокосарка Einhell GC-HM 400 — це надійна та функціональна косарка без двигуна, за допомогою якої можна акуратно, тихо й екологічно косити газони площею до 250 м2.
Шпиндель косарки на кулькопідшипниках обладнаний п'ятьма ножами з високоякісної сталі та має ширину скошування 40 см. 4-ступеневе настроювання висоти стриження може бути індивідуально відрегульоване від 13 мм до 37 мм.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Ручний привід |
| Рекомендована площа | 250 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 400 мм |
| Висота скошування | 37 мм |
| Викид скошеної трави | Задній викид, Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 27 л |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |