








2 690 ₴

Кутова шліфмашина TE-AG 18 Li Solo від Einhell належить до великої родини акумуляторних інструментів у системі Power X-Change для дому та саду. Інструмент призначений для шліфування, різання та полірування. Для безпеки передбачена функція плавного пуску. Вимкнення у разі перевантаження, міцний алюмінієвий корпус редуктора та модифіковане подавання повітря, безщітковий двигун сприяють збільшенню терміну експлуатації. Для зручності роботи двигун і трансмісія розділені для дуже плавної роботи. Ручка може бути встановлена в трьох положеннях. Швидкий випуск усуває потребу в гайковому ключі під час заміни дисків.
Акумуляторна система Power Exchange складається з понад 75 пристроїв, що працюють від одного типу акумуляторів. Якщо ви маєте батарею, ви можете купити інші пристрої у версії SOLO — без батареї та зарядного пристрою. Крім того, є можливість купити акумулятори різної ємності (від 2 А·год до 5,2 А·год) і різні типи зарядних пристроїв.
Пристрій постачається без акумулятора та зарядного пристрою.
Обладнання/аксесуари: прогумована ручка, ключ для леза, захисний кожух леза.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальний діаметр диска | 115 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Максимальна кількість оборотів | 8500 |
| Гарантійний термін | 36 |