









10 123,75 ₴

Пристрій без проблем закручує великі та довгі шурупи та, на відміну від ударних дрилів, не навантажує суглоби домашніх майстрів. Як член сімейства Power X-Change, будь-який акумулятор серії System працюватиме з ударним гайковертом. Impaxxo підходить для різних застосувань удома, у майстерні та особливо в гаражі. Безщітковий двигун більш потужний і довговічний, ніж звичайні двигуни з вугільними щітками. Високий крутний момент дає змогу легко послабити колісні гайки. Завдяки покроковому регулюванню робочу швидкість можна оптимально відрегулювати в три етапи. Цей бездротовий ударний гайковерт обладнаний міцною головкою з квадратним хвостовиком 1/2 дюйма та світлодіодною підсвіткою для оптимального освітлення робочої зони.
До комплекту входить гвинтовий адаптер і практичний набір головок для заміни автомобільних коліс. Інструмент постачається з Power X-Change акумулятором 18 V 4.0 Ah і зарядним пристроєм.
Насадки/аксесуари: затискач для ременя, перехідник для біт, 3 гайки

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2 кг |
| Максимальний крутний момент | 400 H*m |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | Квадрат 1 1/2" |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Ємність акумулятора | 4 |