









9 600 ₴

Це ідеальне доповнення до обслуговування вашого домашнього парку транспортних засобів. Натомість, щоб витрачати час і сили на заміну шин навесні та восени, за допомогою цього практичного помічника ви зможете швидко послабити колісні гайки. Потужний ударний гайковерт — зручна альтернатива трудомісткому ручному вигвинчуванню. Завдяки безщітковому двигуну ударний гайковерт забезпечує більшу потужність і триваліший час роботи, ніж звичайний двигун із вугільними щітками. Акумуляторний ударний гайковерт належить до родини Power X-Change: у всіх моделях Power X-Change використовується акумулятор із високоякісною літій-іонною технологією та зарядний пристрій. Перевага очевидна: з новим, потужним і довговічним акумуляторним інструментом Einhell шнури живлення й небажані чинники, що відвертають увагу, через обмеження свободи пересування залишилися в минулому. Це дає змогу працювати швидко й безпечно на всіх колесах.
Високий крутний момент акумуляторного ударного гайковерта забезпечує достатню потужність для миттєвого ослаблення затягнутих або заіржавхлих гайок. За всіх своїх характеристик IMPAXXO 18/230 легкий для свого калібру й тому зручний у користуванні. Ударний гайковерт має міцний квадратний хвостовик 1/2 дюйма, а перехідник для гвинтів входить до комплекту. Вбудована світлодіодна робоча фара також дає змогу швидко міняти шини, коли це дійсно необхідно: у темну пору доби або в гаражах із недостатнім освітленням.
Інструмент постачається з Power X-Change акумулятором 18 V 5,2 Ah і зарядним пристроєм X-Fastcharger 4 A.
Інструмент постачається з Power X-Change акумулятором 18 V 5,2 Ah і зарядним пристроєм X-Fastcharger 4 A.

Насадки/аксесуари: тримач біт, тримач ременя

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип патрона | Квадрат 1 1/2" |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 230 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Вага | 1.2 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |