

2 655 ₴
Електричний гриль для саду та дому. Використовуйте як стіл або гриль, що окремо стоїть.
Дві функції — гриль для дому та саду!
Електричний гриль Bass Polska поєднує в собі функції столу та окремо наявного гриля. Це практичне рішення дає змогу шанувальникам страв на грилі насолоджуватися їхнім смаком цілий рік! Шашлик у будь-яку погоду! Залежно від ваших потреб, ви можете розмістити настільний гриль на кухонній стійці або столі. Завдяки своїм невеликим розмірам настільний гриль також може працювати як електричний гриль на балконі. Якщо у вас великий балкон, тераса або сад, просто затягніть ніжки та полиці, щоб перетворити електричний настільний гриль на гриль, що окремо стоїть. Стійкі ніжки з пластиковими ніжками дають змогу використовувати гриль на газоні та на м'якому ґрунті. Це буде ідеальний гриль для ділянки.
Екологічний гриль без диму!
Електричний гриль не виділяє диму і є екологічним варіантом для людей, які піклуються про довкілля. На відміну від вугільного гриля, електричний гриль швидко нагрівається й не вимагає витрат часу на підпалювання. Просто натисніть одну кнопку, і все готово! Решітка готова лише за кілька хвилин!
Зручний гриль
Гриль обладнаний широкою, місткою решіткою, на якій легко можна приготувати їжу для всієї родини. Решітка з неіржавкої сталі ідеально підходить для приготування сосисок, шашлику, курки або овочів. Решітка нагрівається рівномірно на всій поверхні та незамінна для приготування ідеального стейка. Антипригарне покриття решітки дає змогу готувати на грилі без жиру. На додатковій полиці розміститься таця з черговою порцією готової їжі, тарілки або столове приладдя. Дві бічні полиці збільшують робочий простір гриля.
Швидке очищення гриля
Електричний гриль 2-в-1 має практичний контейнер для стікання жиру. Його досить залити водою, щоб жир, що стікає, не пригорів. Завдяки такому рішенню в повітря або харчові продукти не потрапляють токсичні речовини, а поверхня гриля не покривається шаром жиру. Решітку з антипригарним покриттям можна мити в посудомийній машині. ЗАЩИТА ОТ ВЕТРА. Висока кришка захищає решітку від вітру та запобігає охолодженню страв під час приготування.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Варіант установки | Універсальний |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип нагріваючої поверхні | Решітка, Ребриста плита |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від вітру | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Можливість використання на відкритому повітрі | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Регульована висота гриля | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Розміри робочої поверхні | |
| Глибина робочої поверхні | 290 мм |
| Ширина робочої поверхні | 400 мм |