

5 081 ₴
Насос заглибний для чистої та брудної води, каналізації, з подрібнювачем.
Швидко відкачуємо воду з затоплених приміщень!
Ця модель водяного насоса дає змогу швидко відкачати воду з підвалів та інших приміщень унаслідок затоплення, викликаного таненням снігу, дощем або зламанням обладнання — він виявиться незамінним для домашнього використання, для професійного використання, у господарстві, садівництві, на будівництві, для дренажу та земляних робіт. Також насос буде використовуватися для відсмоктування води з ставків і рибних ставків і дасть змогу знизити рівень ґрунтових вод.
Універсальність використання. Завдяки заглибній конструкції та подрібнювача цей насос можна буде використовувати не тільки для перекачування води, але й септиків та інших відходів.
Металева крильчатка дає змогу змішувати та подрібнювати товсті та тонкі домішки.
Міцна конструкція. Заглибні водяні та септичні насоси Bass Polska характеризуються посиленим, стійким до корозії корпусом і високою ефективністю.
Термічний запобіжник. Щоб забезпечити безперебійну роботу насоса, ми обладнали його вимикачем, який вимикає насос, коли він починає перегріватися.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 16 кг |
| Вид насоса | Дренажний |
| Максимальна глибина занурення | 13 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Брудна |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Ріжуча насадка | Так |