




9 284 ₴
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Продуктивність компресора | 180 літр/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Вага | 24 кг |
| Додаткові функції | |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Можливість транспортування | Так |