






13 566 ₴
Там, де старанно продумана конструкція поєднується з унікальним дизайном, починається справжня гра. Перед вами справжній лідер у сфері комфорту та безпеки, що приховує за оригінальним камуфляжем ергономічний дизайн та низку надійних технічних рішень – все для того, щоб стояти на сторожі вашого комфорту. Такого райдера як Diablo X-Horn Legion Edition ще не було.
Ергономіка в яскравому дизайні: ігрове крісло Legion Відкрийте для себе всі надздібності цієї унікальної моделі і переконайтеся, що коли справа доходить до ігор, краще ще попереду! Комфорт під час довгих марафонів за улюбленою грою забезпечує піна HR, з якої виготовлено наше крісло. Вона робить ваше становище зручним і м'яким, а Legion - без вм'ятин та деформацій. Ваш хребет підтримують повнорозмірний підголівник та поперекова подушка із пружної піни з ефектом пам'яті. Завдяки їм ваша спина буде приймати безпечне та надзвичайно зручне становище щоразу, коли ви відкидаєтеся назад. Наше ігрове крісло ідеально підійде вам.
Модель Diablo X-Horn має практичне регулювання Tilttech™ Butterfly, яке дозволяє регулювати висоту сидіння. Ви сидітимете саме так, як хочете. З Legion ви отримаєте можливість приємно і безпечно качатися завдяки системі Tilttech Swing, а спинку можна розкласти до 140 ° і зафіксувати в будь-якій точці за допомогою механізму Tilttech Gear. Гібридні підлокітники Armtech™ Hybrid SoftTouch знімають навантаження з передпліч і плечей і гарантують ще більший комфорт, оскільки їхнє положення можна регулювати у трьох напрямках. М'яка пінопластова поверхня забезпечує надзвичайно комфортну підтримку.
Міцна п'ятизіркова основа гарантує стабільне та надійне положення, а міцний витяг 4-го класу забезпечує чудову амортизацію завдяки механізму Air Damper™ System. Гумове покриття маневрених коліщаток PFC™ 360 захистить поверхню підлоги від подряпин.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diablo |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Жовтий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Нейлонові |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 58 см |
| Глибина сидіння | 51 см |
| Ширина спинки | 58 см |
| Висота спинки | 85 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ергономічний підголівник | Так |