




968 ₴
Йогуртниця Silver Crest SJB-18-A1 готує йогурт неймовірно простим способом. Після того, як компоненти будуть розміщені, інший процес виконується автоматично без втручання користувача. Йогурт швидко виробляється в скляних банках по 180 мл кожен, що полегшує зручне зберігання готового продукту в холодильнику.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Crest |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Йогуртница |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість ємностей | 7 |
| Об'єм ємності | 180 мл |
| Матеріал ємностей | пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 249 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм місткості | 180 мл |