


813 ₴
Набір чудово підійде для вимірювання температури, наприклад, маленьким дітям і дорослим. Висока точність вимірювань у поєднанні з простим і доступним для всіх керуванням робить цей багатофункціональний термометр на сьогодні одним із найкращих серед пристроїв цього типу, доступних на ринку. Він може вимірювати температуру як на лобі, так і, наприклад, у вусі. Тривоги лихоманки зображаються в кольорі на РК-дисплеї. Зручний у руці та зручний у використанні. Він заохочує як точність, так і простоту. Шкала перемикання може бути змінена в °C/°F. Пристрій вимикається автоматично, що забезпечує тривалий час автономної роботи.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanitas |
| Тип термометра | Електронний (цифровий) |
| Спосіб застосування термометра | Безконтактний |
| Спосіб вимірювання | На лобі, У вусі |
| Одиниці виміру | Фаренгейт °F, Цельсій °C |
| Додаткові характеристики | |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 42 мм |
| Висота | 141 мм |
| Діаметр | 36 мм |
| Вага | 62 г |