



1 605 ₴
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beem |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Побутове |
| Тип кавоварки | Гейзерна |
| Тип управління | Механічне |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Об`єм | 0.42 л |
| Фільтр | постійний |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Індикатор роботи | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Ні |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 285 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Глибина | 185 мм |