








3 468 ₴
Пристрій виконаний з якісних матеріалів, відрізняється справжньою потужністю та надійністю. Тример призначений для точної стрижки трави навколо дерев, під кущами, біля парканів, у бордюрів. Оснащений кришкою, що оберігає триммер від пошкоджень під час роботи з цегляною кладкою. Порівняно з важкими та великими кущорізами акумуляторний триммер легкий, і ним може користуватися практично кожен. Крім того, триммер має бічне колесо, що полегшує стрижку трави вздовж доріжок, тротуарів і т. д.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft & Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Максимальна ширина скошування | 300 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |