







1 444 ₴
Компактний мультипекар EKT005 від компанії Esperanza потужністю 700 Вт обладнується змінними пластинами для випікання сендвічів або товстих вафель, або може використовуватися як мінігриль. Теплоізоляційний корпус моделі обладнаний індикатором роботи, а для зручності в приготуванні має замок на ручці та автоматичний регулятор температури.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Кількість випечених виробів | 2 |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Індикатор готовності | Ні |
| Індикатор нагріву | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Змінні форми | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Зберігання у вертикальному положенні | Так |
| Змінні форми для приготування вафель | Так |
| Змінні форми для гриля | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Вага | 1.68 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор нагрівання | Так |
| Додаткові характеристики | Автоматичний контроль температури, що легко очищаються, пластини Теплоізоляційна ручка та корпус Нековзні ніжки Термозапобіжник |
| Пластини для приготування | Товстих вафель; Гриля; Сендвічів |