






6 533 ₴
Регулювання — крісло має регулювання сидіння за висотою. Завдяки цьому ви можете регулювати його висоту під свої індивідуальні потреби, що є безперечною перевагою. Можливість регулювання нахилу крісла гарантує вам момент розслаблення та релаксації.
Оббивка — широке сидіння, спинка, підголівник і верхня частина підлокітників обтягнуті високоякісною екошкірою, а також із застосуванням пінополіетилену.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MORO |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 64 см |
| Висота з урахуванням спинки | 123 см |
| Вага крісла | 17 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Регулювання поперекового валика | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Комплектація | |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Подушка під голову | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ергономічний підголівник | Так |