




15 180 ₴
Генератор Kiano PG3000 3 кВт 220B — це пристрій, призначений для живлення всіх типів електронних пристроїв. Він добре працює з джерелом живлення в майстерні, будинку, офісі, кемпінгу, будівельному майданчику, човні тощо.
На відміну від традиційних генераторів, що працюють із постійною швидкістю/об/хв, портативний генератор Kiano обладнаний мікропроцесором, керованим технологією Smart Throttle, що регулює швидкість двигуна відповідно до навантаження. Якщо у генератора немає багато пристроїв, він працює з меншою швидкістю. Отже, генератор знижує витрату палива, продовжуючи термін експлуатації двигуна та збільшуючи інтервали між заправленнями паливного бака.
Тиха робота. Генератор обладнаний вдосконаленою вихлопною системою. Це дає змогу домогтися високого ККД двигуна. Нова вихлопна система обладнана ефективнішим глушником, що неабияк знижує рівень шуму пристрою. Якщо ви не споживаєте багато енергії, на гучність також впливає система, що вибирає оберти.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kiano |
| Країна виробник | Польща |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Максимальна потужність | 3.3 кВт |
| Повна потужність | 4 кВА |
| Режим роботи | Аварійний |
| Час безперервної роботи | 10 годин |
| Термін служби | 10 років |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Euro-V |
| Об'єм двигуна | 210 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 0.8 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 605 мм |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Вага | 40 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Ні |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Кількість коліщат | 0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик рівня оливи | Так |
| Акумулятор у комплекті | Так |