







5 999 ₴

Виріб належить до багатого сімейства акумуляторних інструментів системи Power X-Change для дому та саду. Засіб використовується для догляду за газоном. Рекомендується для газонів площею до 300 м2. Робоча глибина регулюється на трьох рівнях і в транспортному положенні. Має регульовану складану ручку, широкі колеса, які менше тиснуть на траву.
Пристрій постачається без акумуляторів і зарядного пристрою.
Це понад 200 пристроїв, що працюють від одного типу батареї. Якщо ви маєте батарею, ви можете купити інші пристрої у версії SOLO — без батареї та зарядного пристрою. Крім того, є можливість купити акумулятори різної ємності (від 2 А·год до 6 А·год) і різні типи зарядних пристроїв.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Глибина обробки | 9 мм |
| Кількість ножів (спиць) на валу аератора | 8 |
| Кількість регулювань глибини обробки | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип | Аератор-скарифікатор |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Ширина обробки | 310 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Продуктивність | 300 літр/хв |