









9 900 ₴

Акумуляторна газонокосарка Einhell GE-CM 18/33 Li (1x4,0 А·год) належить до універсальної та потужної серії Power X-Change і рекомендується для площ до 200 м2. Акумуляторна газонокосарка працює від перезарядної акумуляторної батареї 18 вольтів 4,0 А·год зручної у використанні системної серії PXC. Акумулятор і зарядний пристрій входять до комплекту постачання. Акумулятори обладнані 3 світлодіодами для індикації рівня та можуть комбінуватися з будь-якими іншими пристроями цієї серії.
Пристрій живиться від безколекторного двигуна Einhell PurePOWER. Цей безщітковий двигун забезпечує більшу потужність і триваліший час роботи, ніж звичайні двигуни з вугільними щітками. Після онлайн-реєстрації на безщітковий двигун надається 10-річна гарантія. Візок із великими колесами, що захищають траву, обладнаний 5-позиційним центральним регулюванням висоти скошування, складаним регульованим за висотою довгою ручкою з 2 положеннями для зручності роботи та містким травозбірником з індикатором рівня. Косилка обладнана високоякісним ударостійким пластиковим корпусом, а також має вбудовану ручку для перенесення, що полегшує транспортування.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Висота скошування | 65 мм |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Комплектація | З акумулятором і зарядним пристроєм |
| Максимальна ширина скошування | 330 мм |
| Матеріал деки | Пластик |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рекомендована площа | 500 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Швидкість обертання ножів | 3400 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.7 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Ємність акумулятора | 4 |