




4 162 ₴

GE-CH 36/61 Li — це акумуляторний кущоріз на 36 В, що працює від двох стандартних акумуляторів Power X-Change на 18 В. Живлення від акумулятора означає, що його можна використовувати в будь-якому куточку саду, не турбуючись про незручності, пов'язані з купівлею і змішуванням палива або розмотуванням довгих подовжувачів, а належність до родини Power X-Change означає, що акумулятор сумісний із понад 200 інструментами. для дому та саду.
Einhell GE-CH 36-61 Li 36v акумуляторний тример для живоплоту з лазерним різким і алмазним заточуванням. GE-CH 36/61 Li має металевий редуктор для тривалого терміну експлуатації та захисний наконечник леза, який захищає різальні крайки від випадкових подряпин і ударів. Леза виготовлені з обробленої лазером сталі з алмазним шліфуванням і мають довжину різання 610 мм із відстанню між зубами 26 мм.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина шини | 670 мм |
| Відстань між ножами | 26 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Загальні | |
| Вага | 2.8 кг |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |