









5 550 ₴

Ефективний, багатофункційний пристрій, обладнаний безоливним, простим в обслуговуванні двигуном із частотою обертання 15 000 об/хв. Компресор Einhell TC-AC 200/24/8 OF Classic обладнаний повітряним ресивером місткістю 24 л, потужністю всмоктування 180 л/хв і тиском 8 барів. На пристрої є регулювальний, запобіжний і зливний клапани.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 15.5 кг |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Продуктивність компресора | 180 літр/хв |