









1 620 ₴

Ножиці для живоплоту та трави GC-CG 3.6 Li WT Einhell — це практичний інструмент 2-в-1, який завдяки змінним лезам ідеально підходить для стриження трави та обрізання живих огорож. Ножиці вирізняються легкою та зручною конструкцією, що позитивно позначається на роботі пристрою. Завдяки акумулятору 3,6 В (влаштовуваному в пристрій) ножиці GC-CG 3,6 Li WT можна вільно переміщати в будь-якому просторі.

Різань за хвилину: 1200

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина шини | 110 мм |
| Відстань між ножами | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |