








8 799 ₴

Потужна й універсальна електрична газонокосарка GC-EM 1742 допомагає амбітним садівникам-аматорам оптимізувати догляд за газоном упродовж усього сезону. Його потужний карбоновий двигун потужністю 1700 Вт забезпечує високий крутний момент для потужної тяги та чисто та ретельно стриже газон навіть за високої рослинності. Деталі корпусу цієї електричної газонокосарки виготовлені з високоякісного ударостійкого пластику, розрахованого на довгий термін експлуатації. Особливо чисте та точне скошування близько до краю. Косилка із шириною косіння 420 мм призначена для газонів площею до 700 м2. Напрямна може бути адаптована під кожного користувача для ергономічної та зручної роботи.
Завдяки шестиступеневій центральній регулюванні висоти стриження необхідна довжина газону регулюється швидко й індивідуально в межах 20-65 мм. Спеціально розроблені високі задні колеса рятують газони завдяки широкій опорній поверхні та полегшують роботу у важкопрохідній місцевості завдяки великому діаметру. Додатковою перевагою для тривалої роботи є мішок для збирання трави об'ємом 50 літрів із вбудованим індикатором рівня. Використовуваний 2-точковий запобіжний вимикач гарантує максимальну безпеку користувача, запобігаючи небажаному запуску ножа. Крім того, вбудований фіксатор кабелю надійно захищає електричний кабель від пошкоджень.
Ця косарка особливо проста в транспортуванні та компактна під час зберігання завдяки складаній напрямній із швидкозатискними замками та ручці, розташованій у верхній частині корпусу.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Висота скошування | 65 мм |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Матеріал деки | Пластик |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рекомендована площа | 700 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Швидкість обертання ножів | 3300 об/хв |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |