









2 200 ₴

Ексцентрикова шліфувальна машина Einhell TC-RS 425 E — це потужний інструмент для оброблення рівних і нерівних поверхонь із дерева, деревних матеріалів або пофарбованих.
поверхні. Завдяки електронному керуванню швидкістю продуктивність шліфування може бути оптимально адаптована до матеріалу та завдання. Пристрій потужністю 425 Вт
обладнаний шліфувальним диском 125 мм із мікрозастібкою-липучкою. Ексцентрикова шліфувальна машина працює з великим коливальним контуром 2,5 мм і
швидкості, що коливаються від 12 000 до 26 000 на хвилину. Завдяки ергономічним держакам із м'якою накладкою й додатковій ручці він зручно лежить у руці.
рука. Крім того, шліфувальна машина має систему пиловидалення з мішком для збирання пилу й адаптером для пиловидалення. Шнур живлення помпи 2 метри.
довгий.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.7 кг |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 425 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Максимальна кількість оборотів | 26000 |