





10 198 ₴
Професійний компресор LEX LXC50V двоциліндровий масляний компресор з ресивером 50 літрів, а отже, стиснутого повітря вистачить для більш тривалої роботи. Завдяки цьому двигуну не потрібно безперервно працювати для підтримки стабільного тиску, і він не прогрівається.
Компресор LEX має два виходи для підключення інструментів. Кожен із них має свій незалежний манометр, тому підключити ви можете одразу 2 насадки. Один вихід має штуцерне з'єднання, другий - муфту, що швидко знімається.
Модель LXC50V має двигун із збільшеними об'ємами циліндрів. Циліндри та поршні з хромовим покриттям розраховані мінімум на 1000 мотогодин. Двигун масляний, оснащений повітряним фільтром, що також збільшує ресурс.
Компресор стане ідеальним рішенням для високоефективного нагнітання повітря. Так він може застосовуватися з пневматичними інструментами при проведенні фарбувальних або продувних робіт.
Прилад оснащений двома колесами транспортування і широкою ручкою для зручного перевезення. Гумова підставка забезпечить стійке розміщення техніки, а також ефективно компенсує вібрації під час роботи.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEX |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 40 кг |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 3300 Вт |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність компресора | 430 літр/хв |