









3 800 ₴

Акумуляторний кущоріз Einhell ARCURRA 18/55 – новий член сімейства Einhell Power X-Change. Леза акумуляторного кущорізу ARCURRA 18/55 виготовлені зі сталі з лазерною обробкою та алмазним шліфуванням, що забезпечує максимальну точність і довговічність. З ними акумуляторний кущоріз досягає довжини стрижки 55 см при 2400 різах за хвилину. Міцна металева шестерня забезпечить тривалий термін служби нашого продукту. Алюмінієвий захист ножів захищає леза, а міцний додатковий захист забезпечує захист при зберіганні та безпеку під час транспортування. У комплект поставки також входить захисний кожух із кронштейном для настінного монтажу.
Цей продукт поставляється без акумулятора та зарядного пристрою. Вони доступні для продажу окремо або разом у стартовому наборі.
Інноваційна серія PXC пропонує вражаючу продуктивність та максимальну гнучкість: літій-іонні батареї можна вільно замінювати у більш ніж 250 PXC-сумісних пристроях.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина шини | 620 мм |
| Відстань між ножами | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Загальні | |
| Вага | 2.85 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |